top of page

ArtHome HELP CENTER

 • Co to jest przedsprzedaż?
  Przedsprzedaż umożliwia zakup produktu, zanim będzie on dostępny. Zamawiając produkt w przedsprzedaży, rezerwujesz go, aby mieć pewność, że będziesz wśród pierwszych osób, które otrzymają produkt po dacie rozpoczęcia jego sprzedaży, czyli po udostępnieniu produktu. Data rozpoczęcia sprzedaży wyświetlana pod przyciskiem zamówienia wskazuje przybliżoną datę otrzymania zamówionego produktu.
 • Dlaczego warto zamówić produkt w przedsprzedaży?
  Zamówienie w przedsprzedaży to prosty i bezproblemowy sposób na zarezerwowanie produktu. Dzięki niemu masz pewność, że będziesz jedną z pierwszych osób, które otrzymają oczekiwany produkt. Jednak to nie wszystko. Korzystając z przedsprzedaży, nie musisz stać w kolejce w najbliższym sklepie w dniu premiery ani czekać jeszcze dłużej, gdy wybrany produkt zostanie wyprzedany. Produkt zamówiony w przedsprzedaży zostanie wysłany do Ciebie zaraz po udostępnieniu – masz więc gwarancję, że otrzymasz go w dniu premiery lub tuż po niej.
 • Czy mogę zamówić produkt w przedsprzedaży razem z innymi produktami?
  Tak. Jeśli jednak chcesz jak najszybciej otrzymać produkty, które nie zostały zamówione w przedsprzedaży, zdecydowanie zalecamy zamówienie ich osobno. Zamówienie produktów, które nie są objęte przedsprzedażą razem z produktami w przedsprzedaży, może opóźnić dostawę całego zamówienia. Pamiętaj też, że zapewniamy darmową dostawę na wszystkie zamówienia. W związku z tym złożenie osobnego zamówienia na produkty, które nie są objęte przedsprzedażą, może być lepszym rozwiązaniem.
 • Czy mogę zmienić swoje zamówienie?
  Niestety nie można zmienić złożonych zamówień. Oznacza to, że po złożeniu zamówienia nie możemy zmienić adresu rozliczeniowego ani adresu dostawy. Jeśli naprawdę musisz wprowadzić zmiany w zamówieniu, anuluj istniejące zamówienie i złóż nowe. Pamiętaj tylko, że w ten sposób możesz stracić miejsce w kolejce i otrzymać produkt w terminie późniejszym niż szacowany.
 • 3. Czy towar mogę odebrać osobiście ?
  Niestety nie ma możliwości odbioru osobistego. Prowadzimy sklep wyłącznie internetowy ze sprzedażą wysyłkową.
 • Czy towar dostępny jest od "ręki" ?
  Nie. Ze względu na specyfikę sprzedawanego towaru czas realizacji jest różny i zależy od producenta. Wszystkie produkty są produktami nie dostępnymi w szerokim spektrum na rynku Polskim.
 • Czy kurier zadzwoni i przywiezie paczkę o konkretnej godzinie ?
  Kurier posiada numer telefonu, ale nie ma obowiązku zadzwonić do adresata. Godzinę dostarczenia przesyłki wybiera kurier.
 • Czy otrzymam fakturę VAT na zamówione produkty
  Tak. Na etapie realizacji zamówienia, wybierz fakturę jako dokument sprzedaży i podaj dane do FV (w przeciwnym przypadku otrzymasz paragon fiskalny). Pamiętaj błędne wprowadzanie danych spowoduje wydrukowanie ich na dokumencie, FV wystawienie są automatycznie poprzez system obsługujący sklep. Drukowaną FV zawsze otrzymasz wraz wysłanym towarem.
bottom of page